wtorek, 13 sierpnia 2013

OK.

Siema ! ;)

Z racji tego że mam Wiki przez jeszcze ponad 1,5 tygodnia postanowiłam pokazać wam kilka wspólnych zdjęć. A zdjęć mamy już sporo ale pokaże wam tylko takie, za które Wiki mnie nie zabije. ;) 

Co prawda znamy się już ponad 13 lat !!! Łooooł... Jak nam to wszystko szybko zleciało... I wciąż udajemy scenki jak się poznałyśmy. ;o Uwielbiam się z nią wygłupiać bo jako jedna z nielicznych osób nie ocenia mnie po tym, jak się zachowuje wręcz śmiejemy się same z siebie i zawsze jest wesoło ! ;) 


Czasami trudno jest nam się dogadać co mamy robić. -.- Od poprzedniego tygodnia staram się ją namówić na Dąbrowę lub na niebieską... Ale tej się nie chcę bo za gorąco, za zimno ;o Boożeee !!! Co za kobieta! 
A nasze wczorajsze oglądanie gwiazd... Całkiem spoko. Jeśli całkiem spoko to robienie zdjęć to tak. ;D Było wspaniale ! ;D Uwielbiam te nasze mordy na zdjęciach. Kilka zdjęć cudem  nam się udało. ;) Miałyśmy także oglądać na dworze film ale że żaden jej nie przypodobał do gustu too.... Skończyło się na obejrzeniu ok. 30 minut "Hannibal - po drugiej stronie maski" mnie osobiście podoba się ten film ale Żmijowska nie potrafiła skupić się na filmie bo balony były ciekawsze ! ;D hahaha.. -.- 


Nie lubię czegoś takiego jak siedzenie na dupie i nic nie robić! Wolałabym jechać gdzieś rowerem... Ale wyciągniecie mojego lenia gdziekolwiek ostatnio prowadzi z cudem ! Dobrze że mamy rozrywki w domu np. filmy, które mi już powoli zaczynają się nudzić ;o! ale znalazłyśmy fajną stronę, na której można poznać fajne osoby - chatruletka - i ten moment gdiy wczoraj napisałam kolesiowi że chcę go zabić jak w filmie ze "Smiley" <3 - bezcenne - No ale cóż...  Śmierć się nie powiodła a ja zaraz śmigam się uczyć. Tak, nauka w wakacje. 
A kilka minut temu wróciłam ze sklepu z moim Gnojem <3  I nasze kapselki się zgrały ! ;D


A wczoraj trochę pobawiłam się w "kosmetyczkę" i "makijażystkę". Fajnie wyszedł mi efekt... Ale szkoda że na zdjęciu tego nie widać. ;c 


Mam nadzieję że was tutaj nie zanudziłam bo jakoś od jakiegoś czasu nie mam ochoty tutaj wchodzić i ogólnie nie mam ochoty na nic. Także tego...  Paa ;*A i jeszcze jedno. Dodałam przycisk "Lubię to" więc jeśli podoba Ci się mój BLOG i masz chęć to naciśnij ten przycisk. ;)
Z góry dziękuje;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz